Slatine - Turistický sprievodca

SLATINE - Ostrov Čiovo, Chorvátsko: Vyberte si destináciu pre Vašu dovolenku a rezervujte si ubytovanie on-line. Pozrite si ponuku miest, destinácií, zátok a ostrovov s tisícami obrázkov!


Slatine je osada na ostrove Čiovo, ktorý je spojený pohyblivým mostom s mestom Trogir a vytvára s ním jedinečný celok. Po moste sa hlavná cesta, ktorá vedie celým ostrovom, rozdeľuje doprava a doľava. Potom čo odbočíte doľava a pôjdete 7 km, prídete na samotné miesto. Celé Čiovo je kraj preslávený krásnymi plážami, lesmi obrastajúcimi pobrežie a množstvom malých osád. Pláže sú tu skalnaté, betónové alebo štrkové s veľmi malebnými rybárskymi tavernami a barmi na pobreží. Ak navštívite Slatine, môžete si dopriať fantastický pokoj, ktorý ponúka toto miesto na ostrove.

Keď sa Vám zažiada počuť vravu alebo vidieť akcie mesta na mori poprechádzajte sa ulicami Trogiru, ktorý okrem živých rybárskych nocí a folklórnych predstavení ponúka aj koncerty klasickej hudby v špeciálnych scénických predstaveniach v meste a pre tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku sú k dispozícii mnohé športoviská. Samotná geografická poloha Vám ponúka mnohé výlety na vodopády rieky Krka, mesta Split, Šibenik, samozrejme do Trogiru alebo ostatých miest na ostrove Čiovo, Donjeg a Gornjeg Okruga, Arbanije...zatiaľ čo je letisko vzdialené len 15 km.

Čakajte prosím!