Základné informácie o nás


›› O nás

›› Prečo používať služby cestovnei kancelárie To Islands Travel?

›› Všeobecné podmienky agentúry To Islands Travel

O nás

Chorvatsko dovolenka ubytovanie je portál vo vlastnosti turistické kancelárie To IslandsTravel d.o.o. ktora robi rezervačnú službu v mene prenajímateľov ktory inzeruju a predavaju svoje ubytovacie kapacity.

To Islands Travel založen je už v roku 2004 a mame dlhý termín skúsenosť v prenajímanu súkromného ubytovania, charter plavidiel a hotelovych kapacitov v Chorvatsku. V ponuke mame viac ako 8500 ubytovacích jednotiek, 3600 charter plavidiel a mnohé hotelové kapacity. Každy rok tisice hosty dohoduje rezervácie, sprostredkovaním naše kancelárie a tak sme jedna z najväčšich kancelárií v Chorvatsku. V roku 2012 sme od časopisu Lider zahrnutý medzi 100 najspoľahlivých pracovných partnerov v Chorvatsku. REZERVACIE USKUTOČNENIE CEZ TO ISLANDS TRAVEL SU ABSOLUTNE BEZPEČNE.

Údaje o firme sú:
To Islands Travel d.o.o. turistická agentúra, CHORVÁTSKO
Pobočka: Ruđera Boškovića 7, 21000 Split, OIB/VAT: HR95019415219, ID. CODE: HR-AB-21-060226108
Číslo účtu:
EURÓPSKA ÚNIA - SEPA: AT452011182437944000, SWIFT/BIC CODE: GIBAATWWXXX, ERSTE BANK DER OESTERREICHISCHEN SPARKASSEN AG- Graben 21, 1010 Wiedeń

CHORVÁTSKO: HR8723400091510357533 u PRIVREDNA BANKA ZAGREB d.d.
SWIFT: PBZGHR2X


Príslušnosť súdu v Splite Tt-06/3003-4, MBS 060226108
Nadácia kapitálu 760.000,00 HRK, plne splatený. Člen predstavenstva: Ivica Sinovčić

Prečo používať služby cestovnei kancelárie To Islands Travel?

  1. To Islands Travel reprezentuje objekty, ktoré boli testované a roztriedené podľa príslušného chorvátskeho úradu pre cestovny ruch a licenciu. S každým pronajímatelom mame podpisane direktne zmluvy. Udaje o objektoch a ubytovacích jednotiek a fotky su detailne a preverene. Lokalita objektu na mape je spravne prezentovana.
  2. To Islands Travel ponuka komplet servis a odpovedi na Vaše otazky. Pomahame našim hosťom vo riešavani všetkých problémov, s ktorými sa môžete stretnúť počas svojho pobytu v Chorvatsku. Môžete sa opýtať hocijáké pýtania o ubytovani alebo destinácii - budeme sa snažit odpovedat na všetky.

  3. Akčné ceny, first minute, last minute. Pronajímatelia často maju akcie aby si doplnili volne terminy a my Vám po dopyte oznámime či je určita zľava na cenu.

  4. Flexibilné platenie. Za Vašu rezervaciu môžete zaplatiť iba akontáciu sprostredkovaním To Islands Travel a zostatok peňazí platite direktne v objekte. Platite na učet v banke ktora je v SEPA sustavy (nie su drahé náklady transakcie peniaz) alebo cez naše on-line platenie kreditnou kartou cez bezpečný odkaz.

  5. Voucher ako oficiálny dokument Vaše rezervacie, dostanete hned po príjmu platby, na vaš e-mail.

  6. Najväčší portály za sukromne ubytovanie sú naši partneria! Naša ponuka sa ukazuje na nasledujúcim portalom pre sukromne ubytovanie: Casamundo, Atraveo, E-domizil, Tripadvisor, Flipkey, Holidaylettings, CaseVacanza, Homeaway, Fewodirekt a mnohi druhy. To je dôkaz bezpečnostný rezervacia a kvality.

  7. To Islands Travel, súklade s zakonmi Chorvátskej republiky uzavrela zmluvu s poisťovnou Allianz d.d. s ktorým pokrýva škody, ktoré môžu vzniknut’ cestujucim, ktorí využívajú služby tejto agentúry. Krytie škody je do 300.000,00 HRK (cca 40.000,00 Eura).

  8. To Islands Travel ponúka všetkým svojim zákazníkom balík cestovneho-zdravotneho poistenia a poistenie od stornovania cestovania v mene svojiho partnera Allianz d.d.

  9. To Islands Travel každý rok ma zvýšene rezervácie zariadenía ktore predstavuje viac a viac návštevníkov ktori z roka u rok využivaju naše služby.

Všeobecné podmienky agentúry To Islands Travel

Podľa Chorvátskych zákonov naša cestovná kancelária má zmluvne poistenie zodpovednosti pod číslom P13E-1022680937, P15 - 1020000331 s poisťovňou Generali.

 

 

VŠEOBECNÉ PODMIENKY REZERVOVANIA UBYTOVANIA

1. Všeobecné ustanovenia
Tieto všeobecné podmienky platia pre všetky fyzické a právne osoby (ďalej v texte Cestujúci), ktoré si prostredníctvom našej agentúry To Islands Travel d.o.o. (ďalej v texte Agentúra), dohodnú určitý pobyt alebo iné služby, ktoré sa ponúkajú na internetových stránkach Agentúry (www.chorvatsko-dovolenka-ubytovanie.sk) alebo na druhých propagačných materiáloch materiáloch a stránkach Agentúry. Tieto Všeobecné ustanovenia sú súčsťou cestovnej zmluvy (ďalej v texte Voucher) ktorým Agentúra potvrdzuje že v mene a na účet Cestujúceho dohodla určitý pobyt alebo inú službu (ďalej v texte Rezervácia ) spolu s poskytovateľmi služieb (ďalej v texte Prenájomca). Pri objednávaní Rezervácie Cestujúci potvrdzuje, že bol oboznámený s týmito Všeobecnými podmienkami a že sa ich bude pridržiavať. Objednávaním rezervácie všetko čo je uvedené v týchto všeobecných podmienkach sa stáva právnou povinnosťou pre Cestujúceho ale aj Agentúru. Agentúra v tomto prípade vystupuje ako sprostredkovateľ.

2. Ponuka Agentúry
Agentúra ponúka Cestujúcemu ubytovanie a ostatné služby koré sa nachádzajú na internetových stránkach Agentúry. S Prenájomcami Agentúra podpisuje špeciálnu zmluvu o sprostredkovávaní a vyplňujú dotazníky o objekte a o každej ubytovacej jednotke a dohaduje z Prenájomcom cenu ubytovacej jednotky . Prenájomca sa svojim podpisom na dotazníkoch a zmluve zaväzuje, že sú všetky údaje o jeho objekte a ubytovacích jednotkách pravdivé, je zodpovedný za pravdivosť tých údajov a dáva plnomoc Agentúre aby v jeho mene dohadovala Rezervácie. Ubytovacie jednotky sú opísané podľa kategorízácie príslušnej služby a podľa dotazníka, ktorý vyplňuje Prenájomca. Prenájomca garantujr za to, že sú všetky fotografie na internetových stránkach autentické.

3. Povinnosti Agentúry
Povinnosťou Agentúry je aby sa dohodnutá rezervácia uskutočnila v súlade s dobrými turistickými zvykmi. Agentúra zabezpečuje službu podľa informácií zverejnených v deň kedy bola potvrdená Rezervácia Cestujúcim okrem v prípade vyššej sily. V prípade ak sa vyskytnú nezhody medzi Cestujúcim a Prenájomcom, Agentúra je povinná pomôcť pri riešení problému k obojstrannej spokojnosti

4. Cena služby
Cena každej ubytovacej jednotky sa nachádza v cenníku na konci prezentačnej stránky daného objektu. Cena sa vzťahuje na prezentovanú službu (iba prenocovanie, prenocovanie s raňajkami, polpenzia alebo pod.) a prezentované zariadenie ubytovacej jednotky. V cene sa nachádza poplatok ktorý Cestujúci platí Agentúre za jej služby. Ostatné služby, ktoré nie sú uvedené v cenníku sa platia zvlášť. V prípade, že poplatok za použitie klimatizácie nie je zahrnutý v cene, tak je zvlášť uvedený na stránke daného objektu. Ceny ktoré sa nachádzajú na internetových stránkach sú dohodnuté na základe zmluvy s Prenájomcami a našimi partnermi a nemusia sa zhodovať s cenami ktoré sa nachádzajú na cenníkoch v objekte v ktorom je ubytovaní Cestujúci. Eventuálny cenový rozdiel ne môže byť predmetom reklamácie. Ceny sú uvedené v EUR.
Agentúra má právo na zmenu cien. Cestujúcim, ktorí už zaplatili akontáciu alebo celkovú sumu Rezervácie Agentúra zabezpečuje uskutočnenie služby po dohodnutých cenách.

5. Pobytová taxa
Pobytovú taxu Cestujúci zaplatí spolu s poslednou čiastkou sumy za pobyt na meno Rezervácie buď Prenájomcovi po príchode do ubytovacej jednotky alebo Agentúre v prípade že celková platba ide cez Agentúru. Ak je v cene objektu už započítaná pobytová taxa, je to naznačené. Pobytová taxa je väčšinou 7 kún pre dospelú osobu (cca 0,95 EUR). V niektorých menej rozvinutých turisticých oblastiach Chorvátska je táto taxa nižšia. Nižšia je tiež v predsezóne a v posezóne. Deti od 12 do 18 rokov platia 50% tej sumy a deti do 12 rokov neplatia turistickú taxu. O zaplatení pobytovej taxy cez Agentúru bude hosť zvlášť informovaný. V prípade, že s tým nebol oboznámený mailom alebo telefonicky, hosť zaplatí taxu priamo v objekte kde bude ubytovaný.

6. Práva a povinnosti Cestujúceho
Cestujúci uskutočňuje Rezerváciu podľa dohodnutých podmienok s Agentúrou ktoré sú uvedené vo Vouchery vydanom na jeho meno. V prípade, že Cestujúci chce zmeniť podmienky z Vouchera (väčší počet ľudí ako bolo dohodnuté pri dohadovaní rezervácie, predĺženie pobytu atď.) musí sa skontaktovať s Agentúrou, ktorá dohodne novú cenu a realizuje zmenu ak je to možné. Cestujúci má právo používať celkové vybavenie danej ubytovacej jednotky podľa dohodnutých cien. Dodatočné služby, ktoré nie sú v dohodnutých podmienkach musí Cestujúci dohodnúť s Agentúrou a Prenájomcom. Pri príchode do ubytovacej jednotky, jednotka musí byť čistá s čistým postelným prádlom, uterákmi a toaletným papierom. Postelné prádlo a uteráky sa menia každých sedem dní. Prenájomca je povinný Hosťom umožniť nerušené používanie ubytovacej jednotky. Cestujúci je povinný pridržiavať sa domového poriadoku a všetkych zákonov Chorvátskej republiky.

7. Proces od dopytu do Rezervácie a spôsoby platby
Žiadosti o rezerváciu a ubytovanie sa prijímajú od Cestujucich elektronickou poštou, telefónom, písomne alebo osobne v pobočke Agentúry, ktorá potom overuje dostupnosť danej služby a oznamuje dané informácie Cestujúcim. V prípade zákazníkovho záujmu sa robí Rezervácia v danom termíne danej služby na jeho meno. Týmto ja daný termín a služba rezervovaná na jeho meno. Cestujúci po potvrdení Rezervácie dostane návod na zaplatenie akontácie, ktorú musí zaplatiť do dátuma, ktorý mu oznámi Agentúra. Po obdržaní platby Cestujúci dostane od Agentúry písomne potvrdenie o zaplatení alebo o spôsobe platby ktorý si vybral.

1.Spôsob
Cestujúci zaplatí 40 % vopred na účet Agentúry po uzavretí Rezervácie. 60% sa platí 32 dní pred dátumom začiatku Rezervácie (check-in). Po obdržaní zálohovej platby dostane Cestujúci potvrdenie o zaplatení a po zaplatení zvyšných peňazí Voucher a Faktúra.

2. Spôsob
Ak do dátumu začiatku rezervácie (check-in) zostáva menej ako 32 dní, bude celá suma uhradená na účet Agentúry. Po zaplatení dostane cestujúci voucher a faktúru.

Všetky poplatky za transfér alebo províziu banky hradí Cestujúci.

8. Check in, check out (príchod a odchod z ubytovacej jednotky)
Cestujúci prichádzajú do rezervovanej ubytovacej jednotky po 12,00 hodine v prvý deň Rezervácie a odchádzajú do 10,00 hodiny ráno posledný deň Rezervácie okrem ak nie je ináč dohodnuté.
Cestujúci je povinný prísť do rezervovaného ubytovania do polnoci prvého dňa Rezervácie alebo oznámiť Agentúre meškanie. V prípade, že tak neurobí Rezervácia sa považuje za zrušenú a počítajú sa poplatky storna.

9. Právo Agentúry na zmeny a zrušenie
V prípade, že Agentúra spozoruje možné problémy v realizácii zaplatenej Rezervácie má povinnosť o tom informovať Cestujúceho a navrhnúť mu alternatívne ubytovanie. V prípade, že nie je možné uskutočniť alternatívne ubytovanie Agentúra sa zaväzuje, že vráti všetky zálohy/sumy ktoré Cestujúci zaplatil na účet Agentúry. V prípade že, prvý deň Rezervácie, kvôli problémom ktoré nebolo možné predvídať a nie je ich možné odstrániť, sa Rezervácia nemôže uskutočniť, Agentúra sa vynasnaží Cestujúcemu nájsť alternatívne ubytovanie z ponuky Agentúry. Ak ani toto nie je možné, vynasnaží sa pomôcť Cestujúcemu nájsť alternatívne ubytovanie ktoré nie je v ponuke Agentúry a vráti všetky zaplaté zálohy/sumy na účet Agentúry.

10. Reklamácie
V prípade, že po príchode do rezervovaného ubytovania budú zaregistrované nejaké nedostatky, Cestujúci je povinný ihneď kontaktovať Agentúru a spolupracovať s Agentúrou a Prenájomcom v dobrom úmysle aby sa chyby odstránili. Ak sa nedostatky/chyby odstránia a neprekážajú v konzumácii Rezervácie, Cestujúci nemá právo na ďalšie námietky/reklamácie. Ak sa nedostatky nedajú odstrániť a ovplyvňujú kvalitu Rezervácie, Cestujúci po návrate s dovolenky ale najneskôr do 7 dní po skončení Rezervácie musí poslať písomnú stažnosť a môže požadovať primerané odškodné (e-mail: b2b@titravel.hr). Sťažnosť musí byť podložená určitými dôkazmi.
NOTICE
Pursuant to an article 6, item 3. of "Zakon o pružanju usluga u turizmu (Narodne Novine 130/17)",
it is possible to provide the tourist service user with a written complaint in the business premises,
at the address Ruđera Boškovića 7, 21000 Split,
via post to the address Ruđera Boškovića 7, 21000 Split,
by fax at 00385-21-494-820,
or by e-mail: b2b@titravel.hr.
We will respond to the written complaint within 15 days of receipt of the complaint.

11. Iné ustanovenia

To Islands Travel d.o.o. 01.01.2007

Čakajte prosím!