Chorvátsko - ubytovanie, typy ubytovania v Chorvátsku - Turistický sprievodca

Chorvátsko - ubytovanie, typy ubytovania v Chorvátsku. Vyberte si destináciu pre Vašu dovolenku a rezervujte si ubytovanie on-line. Pozrite si ponuku miest, destinácií, zátok a ostrovov s tisícami obrázkov!


Chorvátsko – ubytovanie, typy ubytovania v Chorvátsku
 V Chorvátsku sa môžete ubytovať v hotelovom  alebo jemu podobnom ubytovaní (malé rodinné hotely, penzióny, motely, hostely), v kempoch, v súkromnom ubytovaní, na charterových lodiach v marinach a iných prístavoch.
Chorvátsko je známe svojou veľkou ponukou súkromných apartmánov, izieb a domov na prenájom. Takéto ubytovanie môžete nájsť v každom meste a dedinke, a to najmä na chorvátskom pobreží. Ceny takéhoto ubytovania sú o pomerne nižšie ako v hoteloch. Súkromné apartmány, domy a izby môžu byť kategorizované s dvomi, tromi a štyrmi hviezdičkami, v závislosti na komforte, ktorý ponúkajú. Mnohé domy sa nachádzajú v atraktívnych zátokách, na morskom pobreží, a my sme ponuku týchto domov oddelili od ostatných a nazvali ho ubytovanie v zátokách.
V Chorvátsku je okolo 680 hotelov, z toho je 23 hotelov 5 hviezdičkových a ostatné sú v kategórii od 2 do 4 hviezdičky. Existuje veľa malých, komfortných rodinných hotelov, v ktorých môžete stráviť príjemnú dovolenku. V Chorvátsku je okolo 230 väčších kempov a okolo 280 menších, rodinných kempov, s približne 225 000 miest v tomto type ubytovania. Najlepšie kempingové miesta nájdete na Istrii. Chorvátske pobrežie je ideálne pre jachtárov, takmer každé miesto na pobreží má svoj prístav a sú tu početné zátoky a 50 marin. Pozrite si našu ponuku charterových lodí na prenájom na: www.chorvatsko-charter-plachteni.cz

Čakajte prosím!