Ičići - Turistický sprievodca

IČIĆI - Chorvátsko, Kvarner: Vyberte si destináciu pre Vašu dovolenku a rezervujte si ubytovanie on-line. Pozrite si ponuku miest, destinácií, zátok a ostrovov s tisícami obrázkov!


Ičići je malebné, intímne, prímorské mestečko, nachádzajúce sa v najkrajšej časti Kvarnera, kde sa mierne svahy Ucky zvažujú smerom k moru, vyrástlo v krásnom prostredí a neďaleko slávnej Opatije a Lovrana.
Ubytovacie možnosti v Ičići sú rozmanité a vyhovujúce každému. Predovšetkým sú tu privátne izby a apartmány, nachádzajúce sa vo vilách a domoch priamo na pláži alebo v malej vzdialenosti od mora. Pre hostí, ktorí chcú stráviť dovolenku v hoteli, k dispozícii je hotel Ičići, zatiaľ čo tí, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku v kontakte s čistou a nepoškodenou prírodou sa môžu ubytovať v priestrannom a upravenom autokempe. Domáci, známi svojou tradičnou pohostinnosťou, sa budú vždy snažiť vyjsť v ústrety Vašim želaniam, aby ste sa tam vždy chceli vrátiť. Po príjemnom dni, strávenom v čistom mori a slnku, nič nepokazíte tým, ak sa rozhodnete vychutnať kulinárske špeciality tohto regiónu, ktoré sú ponúkané v mnohých reštauráciách a tavernách. Cez leto je to špargľa, a okrem nevyhnutného syra a pršuta, najdôležitejšia je ryba z Jadranského mora, raky a ustrice, ktorým určite neodoláte. Pre jachtárov je dôležité spomenúť, že v Ičići je ACI Marina, jedna z najmodernejších na Jadrane, ktorá celoročne zabezpečuje kvalitné viazanie a kompletný servis lodí. Neďaleko od jachtárskej maríny sa nachádza starý prístav, vhodný pre priviazanie menších a nafukovacích lodí.

Čakajte prosím!