Ubytovanie Primošten

Charter Primošten

Turistický sprievodcovia

Správy

Croatia Culture
Croatia Rafting
Croatia Culture

Primošten

Primošten - súkromné ubytovanie: apartmány a izby. Rezervujte si apartmán, izbu a prežite nezabudnuteľné letovanie!

Primošten

Zobrazené 1 - 30 výsledkov ( Objekty: 40)
Apartmány - OS02806PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(6+2), A(2+3). Check in: 12:00 Check out: 10:00
INTERNET: Bezdrôtový (wifi) internet zadarmo v spoločných priestoroch.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, dvor, zahrada, zahrada bohata rastlinami.
DODATOČNE SLUŽBY: služba prania pradla u prenajimatela sa doplaca, sprcha vo dvore, použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž, betonova plaž, plaž ma modru vlajku - je to označenie za čistotu mora a rôzne zariadenia na pláži, nudisticka plaž, zabava na plaži .
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 100 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 100 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 200 m. Potravinovy obchod - 50 m. Najbližšia reštauracia - 100 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 100 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 100 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 61 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 44 km.
Apartmány - OS02806PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 100 m, mora: 100 m, centar mesta: 200 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Exkluzívna ponuka agentúry To Islands Travel. Možná rezervácia  jedine cez našu agentúru. Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (6+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 120 m2. Nachádza sa v podkroví. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni je tri oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni je tri oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti a obyvačka zvlašt, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke sa doplaca, TV, satelitne programy, písací stôl, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v dvoch spálňach sa doplaca, kúrenie (klimatizacia) sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), žehlička.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na zahradu, panoramatický pohľad na mesto, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 16 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, vyhlad na zahradu, panoramatický pohľad na mesto.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 3 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad na mesto.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A1(6+2): 78 - 130
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Exkluzívna ponuka agentúry To Islands Travel. Možná rezervácia  jedine cez našu agentúru. Názov apartmánu: A2. V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 3 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+3). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 90 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: parkety, dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu, jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke sa doplaca, stropný ventilator, TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v jednej spalne sa doplaca, kúrenie (klimatizacia) sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), toaster, žehlička.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na zahradu, panoramatický pohľad na mesto, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky. V apartmane sa ešte nahadza 1 miestnosti sa wc.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 16 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad na mesto.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A2(2+3): 65 - 104
Apartmány - OS3856 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(6+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
INTERNET: Bezdrôtový (wifi) internet zadarmo v spoločných priestoroch.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, spoločna terasa ktoru možu použivat všetky hostia v objekte, dvor, zahrada.
DODATOČNE SLUŽBY: služba prania pradla u prenajimatela sa doplaca, sprcha vo dvore, detská postieľka na vyžiadanie - zdarma, použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, pieskova plaž, kamenitá pláž, nudisticka plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 400 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 300 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 800 m. Potravinovy obchod - 300 m. Najbližšia reštauracia - 500 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 500 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 500 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 61 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 44 km.
Apartmány - OS3856 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 400 m, mora: 300 m, centar mesta: 800 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (6+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 90 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 3.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: parkety, dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, radio, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v hodbe (zahrnuté v cene).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky. V apartmane sa ešte nahadza 1 miestnosti sa wc.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 3 m2. Charakteristiky a zariadenia: čiastočne pokrytý, nenachádza sa na morskej strane (park side), čiastočny vyhlad na more, vyhlad na zahradu.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 9 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, vyhlad na zahradu.
BALKON/TERASA (3): Balkon/terasa apartmanu ma 5 m2. Charakteristiky a zariadenia: čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1(6+2): 46.80 - 143
Apartmány - OS6091 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(6), A(4+2). Check in: 12:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, dvor, zahrada, zahrada bohata rastlinami.
DODATOČNE SLUŽBY: služba prania pradla u prenajimatela sa doplaca, detská postieľka na vyžiadanie - zdarma, použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, pieskova plaž, kamenitá pláž, zabava na plaži .
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 200 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 200 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 2000 m. Potravinovy obchod - 150 m. Najbližšia reštauracia - 150 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 2000 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 2000 m. Letisko - 45 km. Železničná stanica - 63 km. Lodny/rajektový prístav - 63 km. Nacionalny park prirody - 42 km.
Apartmány - OS6091 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 200 m, mora: 200 m, centar mesta: 2000 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 donji. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (6). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 64 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička.
INTERNET : wi fi internet sa plati.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 30 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1 donji (6): 46 - 156
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2 gornji. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 64 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička, mrazak, mikrovlnka.
INTERNET : wi fi internet sa plati.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na zahradu, panoramatický pohľad, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, práčka, dlaždice, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 30 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2 gornji(4+2): 46 - 156
Apartmány - OS3609 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(6), A(4). Počet študio apartmanov na prenajom a ich kapacita je SA(2). Check in: 14:00 Check out: 11:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, dvor.
DODATOČNE SLUŽBY: zadarmo služba pranie pradla u prenajimatela, detská postieľka na vyžiadanie - zdarma, vlastne kotvisko pre loď - zadarmo (povinné oznámit lod).
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, pieskova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 150 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 150 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 3000 m. Potravinovy obchod - 1000 m. Najbližšia reštauracia - 150 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 3000 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 3000 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 61 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 44 km.
Apartmány - OS3609 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 150 m, mora: 150 m, centar mesta: 3000 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (6). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 70 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke sa doplaca, TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka, umývačka riadu.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 8 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 16 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A1(6): 59 - 85
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 60 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke sa doplaca, TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka, umývačka riadu.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na zahradu, apartmán sa nenahadza s morskej strany (park side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 8 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 8 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nenachádza sa na morskej strane (park side), vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A2(4): 52 - 72
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov štúdio apartmánu: SA3. V štúdio apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (2). Kategória je {n} hviezdičiek. Štúdio apartmán ma 30 m2. Nachádza sa v prízemí . V jednej miestnosti je kuchyňa, obyvačka a posteľ. Na podlahe je: parkety. V štúdio apartmánu je manželska postel.
ZARIADENIE : bielizeň, klimatizácia sa doplaca, TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri štúdio apartmánu.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z ŠTUDIO APARTMANU: na zahradu, štúdio apartmán sa nenahadza s morskej strany (park side).
KUPELNA: Kupelna ma 4,50 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon študio apartmanu ma 5 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nenachádza sa na morskej strane (park side), vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
SA3(2): 39 - 46
Apartmány - OS00606PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2×A(4), A(4+1). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 350 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 350 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 400 m. Potravinovy obchod - 350 m. Najbližšia reštauracia - 300 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 300 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 350 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 61 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 43 km.
Apartmány - OS00606PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 350 m, mora: 350 m, centar mesta: 400 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 žuti. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 55 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie (klimatizacia) sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osuška na sprchovanie, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 5 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 5 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1 žuti(4): 52 - 91
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2 plavi. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 70 m2. Nachádza sa vo vysokom prízemí . Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je koberec, laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Pomocné lôžko/a: jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je koberec, laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), toaster, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na zahradu, apartmán sa nenahadza s morskej strany (park side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, práčka, dlaždice, osuška na sprchovanie, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 25 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nenachádza sa na morskej strane (park side), vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2 plavi(4+1): 52 - 91
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A3. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 60 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie (klimatizacia) sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), toaster, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, panoramatický pohľad, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osuška na sprchovanie, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 9 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 5 m2. Charakteristiky a zariadenia: čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A3(4): 52 - 91
Apartmány - OS4401 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2xA(6). Check in: 13:00 Check out: 10:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, dvor, zahrada.
DODATOČNE SLUŽBY: detská postieľka na vyžiadanie - zdarma, použivanie roštu zadarmo.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 150 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 150 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 3000 m. Potravinovy obchod - 500 m. Najbližšia reštauracia - 150 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 3000 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 100 m. Letisko - 45 km. Železničná stanica - 65 km. Lodny/rajektový prístav - 65 km. Nacionalny park prirody - 40 km.
Apartmány - OS4401 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 150 m, mora: 150 m, centar mesta: 3000 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (6). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 70 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 3.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je parkety. V spálni je jedna poschodova postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke sa doplaca, kúrenie sa doplaca, TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka, umývačka riadu.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 15 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, vyhlad na zahradu.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 4 m2.
BALKON/TERASA (3): Balkon/terasa apartmanu ma 4 m2. Charakteristiky a zariadenia: nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A1(6): 65 - 91
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (6). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 85 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 3. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke sa doplaca, kúrenie sa doplaca, TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka, umývačka riadu.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, práčka, dlaždice, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
KUPELNA (3): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 30 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, vyhlad na zahradu.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 12 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nenachádza sa na morskej strane (park side), vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A2(6): 78 - 104
Apartmány - OS00706PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(3), A(5). Check in: 14:00 Check out: 10:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, dvor, zahrada.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, pieskova plaž, kamenitá pláž, nudisticka plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 100 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 100 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 100 m. Potravinovy obchod - 100 m. Najbližšia reštauracia - 100 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 50 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 50 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 61 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 44 km.
Apartmány - OS00706PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 100 m, mora: 100 m, centar mesta: 100 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 mali. V apartmánu sa nachádzaju 3 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (3). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 45 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni je tri oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: parkety.
VYBAVENIE: ventilator, radio, CD prehravač, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, žehlička.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 8 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, sušič vlasov, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 7 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A1 mali(3): 46 - 59
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2 veliki. V apartmánu sa nachádzaju 5 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (5). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 70 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni je tri oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: parkety, dlaždice.
VYBAVENIE: ventilator, TV, satelitne programy, radio, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v hodbe sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 8 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 20 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A2 veliki(5): 59 - 85
Apartmány a izby - OS00906PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány a izby. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(4+2),A(4+1), A(4). Počet oddelených izieb na prenajom a ich kapacita je R(2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, dvor, zahrada.
DODATOČNE SLUŽBY: sprcha vo dvore, detská postieľka na vyžiadanie - zdarma, použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž, plaž ma modru vlajku - je to označenie za čistotu mora a rôzne zariadenia na pláži.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 200 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 200 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 300 m. Potravinovy obchod - 200 m. Najbližšia reštauracia - 200 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 200 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 200 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 61 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 44 km.
Apartmány a izby - OS00906PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 200 m, mora: 200 m, centar mesta: 300 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 70 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: parkety, dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: ventilator, TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), umývačka riadu.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 9 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky. V apartmane sa ešte nahadza 1 miestnosti sa wc.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 18 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1(4+2): 59 - 130
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A3. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 45 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 9 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 18 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A3(4+1): 52 - 117
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A4. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 45 m2. Nachádza sa v podkroví. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, panoramatický pohľad, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 9 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 18 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A4(4): 52 - 104
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov izby: R1. V izbe sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (2). Kategória je 3 hviezdičiek. Izba ma 10 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. V izbe sa nahadza: manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
VYBAVENIE : V izbe na podlahe je: laminat. V izbe je nasledujuce vybavenie : ventilator, písací stôl, fajčenie je povolené vo vnútri izby.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
POHĽAD A UMIESTNENIE IZBY: čiastočný vyhlad na more, na zahradu, izba sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA: Kupelna ma 9 m2. Kupelna je vybavena s: sprcha, WC, osušky, dlaždice.
BALKON : Izbovy balkon ma 8 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, pokrytý je, nahadza se na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA : Nie su dovolene domace zvierata.
HLAVNÉ ÚDAJE : Exkluzívna ponuka agentúry To Islands Travel. Možná rezervácia  jedine cez našu agentúru.
R1(2): 26 - 52
Apartmány - OS8003 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(6+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, dvor, zahrada.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 600 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 600 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 600 m. Potravinovy obchod - 600 m. Najbližšia reštauracia - 600 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 200 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 200 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 28 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km.
Apartmány - OS8003 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 600 m, mora: 600 m, centar mesta: 600 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (6+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 110 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: parkety. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie nie je povolené vo vnútri apartmánu.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), toaster, umývačka riadu, žehlička, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 22 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 5 m2. Charakteristiky a zariadenia: čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1(6+2): 104 - 130
Apartmány - OS5092 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(2+2), A(3+1). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 500 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 500 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 3000 m. Potravinovy obchod - 1000 m. Najbližšia reštauracia - 500 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 3000 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 500 m. Letisko - 40 km. Železničná stanica - 28 km. Lodny/rajektový prístav - 28 km. Najbližši park prirody - 55 km. Nacionalny park prirody - 40 km.
Apartmány - OS5092 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 500 m, mora: 500 m, centar mesta: 3000 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 manji. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (2+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 35 m2. Nachádza sa na treťom poschodí. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v jednej spalne (zahrnuté v cene).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, panoramatický pohľad.
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 8 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1(2+2) manji: 52 - 78
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2 veći. V apartmánu sa nachádzaju 3 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (3+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 40 m2. Nachádza sa na treťom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v jednej spalne (zahrnuté v cene).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, panoramatický pohľad.
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2(3+1) veći: 59 - 85
Apartmány - OS5093 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2xA(4). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: detská postieľka na vyžiadanie - doplaca sa.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 300 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 300 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 350 m. Potravinovy obchod - 350 m. Najbližšia reštauracia - 350 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 500 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 500 m. Letisko - 40 km. Železničná stanica - 28 km. Lodny/rajektový prístav - 30 km. Najbližši park prirody - 55 km. Nacionalny park prirody - 40 km.
Apartmány - OS5093 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 300 m, mora: 300 m, centar mesta: 350 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 balkon. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 45 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v hodbe (zahrnuté v cene).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more.
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 15 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1(4) balkon: 65 - 104
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2 taraca. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 45 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : samostatná kuchyna, jedalen sa nahadza na balkone /terase. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v hodbe (zahrnuté v cene).
VYBAVENIE KUCHYNE : drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more.
KUPELNA (1): Kupelna ma 8 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 20 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2(4) taraca: 65 - 104
Apartmány - OS2849 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2xA(2+2), A(4+2). Check in: 12:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, zahrada.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo, možno si rezervovat kotvisko pre loď -plati sa (povinné oznámit lod).
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 300 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 300 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 300 m. Potravinovy obchod - 250 m. Najbližšia reštauracia - 300 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 200 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 250 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 61 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 44 km.
Apartmány - OS2849 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 300 m, mora: 300 m, centar mesta: 300 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 LIJEVI. V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 30 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na zahradu, panoramatický pohľad na mesto, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad na mesto.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A1 LIJEVI (2+2): 52 - 78
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2 PRAVO. V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 40 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na zahradu, panoramatický pohľad na mesto, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 4 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad na mesto.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A2 PRAVO(2+2): 52 - 78
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A3 PRIZEMLJE. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 85 m2. Nachádza sa vo vysokom prízemí . Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), umývačka riadu.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na zahradu, panoramatický pohľad na mesto, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 17 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad na mesto.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 4 m2. Charakteristiky a zariadenia: čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad na mesto.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A3 PRIZEMLJE(4+2): 78 - 137
Apartmány - OS5098 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A1(5+1), A2(6), A3(4+1). Check in: 14:00 Check out: 10:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v blizkosti objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 70 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 70 m. Objekt sa nahadza v starom meste, v centre.. Centrum mesta je vzdialený okolo 100 m. Potravinovy obchod - 300 m. Najbližšia reštauracia - 50 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 1000 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 400 m. Letisko - 40 km. Železničná stanica - 28 km. Lodny/rajektový prístav - 30 km. Najbližši park prirody - 55 km. Nacionalny park prirody - 40 km.
Apartmány - OS5098 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 70 m, mora: 70 m, centar mesta: 100 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 PRIZEMLJE. V apartmánu sa nachádzaju 5 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (5+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 50 m2. Nachádza sa v prízemí . Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti a obyvačka zvlašt, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu, v miesnosti kde je obyvačka sa nahadza jedna samostatna postel (pre jednu osobu). Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v dvoch spálňach (zahrnuté v cene).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak.
INTERNET : nie je internet.
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1 PRIZEMLJE (5+1): 78 - 124
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2 SREDNJI. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (6). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 50 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v dvoch spálňach (zahrnuté v cene).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more.
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side).
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2 SREDNJI (6): 78 - 124
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A3 VRH. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 40 m2. Nachádza sa v podkroví. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v dvoch spálňach (zahrnuté v cene).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, rúra, chladnička, mrazak.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side).
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A3 VRH (4+1): 78 - 124
Apartmány - OS00106PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(6+1), A(2+1). Check in: 11:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž, nudisticka plaž, zabava na plaži .
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 150 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 150 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 400 m. Potravinovy obchod - 150 m. Najbližšia reštauracia - 300 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 300 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 400 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 61 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 43 km.
Apartmány - OS00106PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 150 m, mora: 150 m, centar mesta: 400 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (6+1). Kategória je 2 hviezdičiek. Apartmán ma 90 m2. Nachádza sa vo vysokom prízemí . Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je parkety. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden "turisticky" pristelok (sklopny) pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke sa doplaca, TV, satelitne programy, DVD prehravač, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie (klimatizacia) sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), toaster, umývačka riadu, žehlička.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 8 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, práčka, dlaždice, sušič vlasov, osušky. V apartmane sa ešte nahadza 1 miestnosti sa wc.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 20 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1(6+1): 78 - 137
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2. V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 45 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: parkety. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke sa doplaca, TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie (klimatizacia) sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička, mrazak, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, panoramatický pohľad na mesto.
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, panoramatický pohľad na mesto.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2(2+1): 39 - 72
Apartmány - OS5118 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2xA(3+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, spoločna terasa ktoru možu použivat všetky hostia v objekte, dvor, zahrada.
DODATOČNE SLUŽBY: sprcha vo dvore, detská postieľka na vyžiadanie - zdarma, použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 100 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 100 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 200 m. Potravinovy obchod - 50 m. Najbližšia reštauracia - 100 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 200 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 200 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 28 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km.
Apartmány - OS5118 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 100 m, mora: 100 m, centar mesta: 200 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: Lavanda. V apartmánu sa nachádzaju 3 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (3+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 45 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka, toaster, umývačka riadu, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, sušič vlasov, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
Lavanda(3+2): 65 - 104
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: Ruzmarin. V apartmánu sa nachádzaju 3 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (3+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 45 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka, toaster, umývačka riadu, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na zahradu, apartmán sa nenahadza s morskej strany (park side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, práčka, dlaždice, sušič vlasov, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
Ruzmarin(3+2): 65 - 104
Apartmány a izby - OS00306PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány a izby. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(4). Počet oddelených izieb na prenajom a ich kapacita je 3×R(2). Počet študio apartmanov na prenajom a ich kapacita je SA(2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo, ranajky sa doplacaju.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 250 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 200 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 350 m. Potravinovy obchod - 300 m. Najbližšia reštauracia - 300 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 300 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 350 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 61 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 44 km.
Apartmány a izby - OS00306PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 250 m, mora: 200 m, centar mesta: 350 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 70 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v dvoch spálňach sa doplaca, kúrenie (klimatizacia) sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : wi fi internet sa plati.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, panoramatický pohľad, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, práčka, dlaždice, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 2 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A1(4): 53.10 - 91
i
INTERNET : wi fi internet sa plati.
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov štúdio apartmánu: SA2. V štúdio apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (2). Kategória je {n} hviezdičiek. Štúdio apartmán ma 16 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. V jednej miestnosti je kuchyňa, obyvačka a posteľ., Jedáleň sa nachádza na balkóne / terase. Na podlahe je: laminát. V štúdio apartmánu je dve oddelene postele.
ZARIADENIE : bielizeň, klimatizácia sa doplaca, TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri štúdio apartmánu, kúrenie (klimatizacia) sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička.
VYHLAD Z ŠTUDIO APARTMANU: na more, panoramatický pohľad, štúdio apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA: Kupelna ma 2 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon študio apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
SA2 (2): 37.80 - 52
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov izby: R1. V izbe sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (2). Kategória je 3 hviezdičiek. Izba ma 10 m2. Nachádza sa v prízemí . V izbe sa nahadza: manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
VYBAVENIE : V izbe na podlahe je: laminat. V izbe je nasledujuce vybavenie : ventilator, TV, satelitne programy, chladnička, fajčenie je povolené vo vnútri izby.
INTERNET : wi fi internet sa plati.
POHĽAD A UMIESTNENIE IZBY: čiastočný vyhlad na more, izba sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA: Kupelna ma 2 m2. Kupelna je vybavena s: sprcha, WC, osušky, dlaždice.
BALKON : Izbovy balkon ma 9 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza se na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA : Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu (závisí od druhu a veľkosti zvieraťa).
R1(2): 28.80 - 42
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov izby: R3. V izbe sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (2). Kategória je 3 hviezdičiek. Izba ma 15 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. V izbe sa nahadza: manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
VYBAVENIE : V izbe na podlahe je: laminat. V izbe je nasledujuce vybavenie : klimatizacia sa doplaca, TV, satelitne programy, chladnička, písací stôl, fajčenie je povolené vo vnútri izby, kúrenie (klimatizacia) sa doplaca.
INTERNET : wi fi internet sa plati.
POHĽAD A UMIESTNENIE IZBY: na more, panoramatický pohľad, izba sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA: Kupelna ma 2 m2. Kupelna je vybavena s: sprchovaci kut, WC, osušky, dlaždice.
DOMACE ZVIERA : Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu (závisí od druhu a veľkosti zvieraťa).
R3(2): 30.60 - 45
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov izby: R4. V izbe sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (2). Kategória je 3 hviezdičiek. Izba ma 10 m2. Nachádza sa v prízemí . V izbe sa nahadza: francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). Hostia maju bielizeň na použivanie.
VYBAVENIE : V izbe na podlahe je: dlaždice. V izbe je nasledujuce vybavenie : ventilator, TV, satelitne programy, chladnička, písací stôl, fajčenie je povolené vo vnútri izby.
INTERNET : wi fi internet sa plati.
POHĽAD A UMIESTNENIE IZBY: na zahradu, izba sa nenahadza s morskej strany (park side).
KUPELNA: Kupelna ma 2 m2. Kupelna je vybavena s: sprcha, WC, osušky, dlaždice.
BALKON : Izbovy balkon ma 4 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nenachádza se na morskej strane (park side), vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA : Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu (závisí od druhu a veľkosti zvieraťa).
R4(2): 28.80 - 42
Apartmány - OS5086 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(6), A(4). Check in: 14,00 Check out: 10,00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v blizkosti objektu.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 50 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 50 m. Objekt sa nahadza v starom meste, v centre.. Centrum mesta je vzdialený okolo 50 m. Potravinovy obchod - 200 m. Najbližšia reštauracia - 15 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 500 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 300 m. Letisko - 40 km. Železničná stanica - 26 km. Lodny/rajektový prístav - 26 km. Najbližši park prirody - 55 km. Nacionalny park prirody - 40 km.
Apartmány - OS5086 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 50 m, mora: 50 m, centar mesta: 50 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A4. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 45 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: apartmán sa nenahadza s morskej strany (park side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice.
KUPELNA (2): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nenachádza sa na morskej strane (park side).
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A4(4): 72 - 98
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A6. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (6). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 60 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 3. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: TV, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice.
KUPELNA (2): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice.
KUPELNA (3): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 20 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 3 m2. Charakteristiky a zariadenia: nenachádza sa na morskej strane (park side).
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A6(6): 85 - 143
Apartmány - OS5099 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2x(5+1). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 200 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 200 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 300 m. Potravinovy obchod - 150 m. Najbližšia reštauracia - 300 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 500 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 400 m. Letisko - 40 km. Železničná stanica - 26 km. Lodny/rajektový prístav - 28 km. Najbližši park prirody - 55 km. Nacionalny park prirody - 40 km.
Apartmány - OS5099 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 200 m, mora: 200 m, centar mesta: 300 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1-donji. V apartmánu sa nachádzaju 5 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (5+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 80 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti a obyvačka zvlašt, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: laminat. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička, mrazak.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more.
KUPELNA (1): Kupelna ma 8 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, práčka, dlaždice, osušky. V apartmane sa ešte nahadza 1 miestnosti sa wc.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 15 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1 DONJI (5+1): 85 - 137
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2-gornji. V apartmánu sa nachádzaju 5 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (5+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 80 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti a obyvačka zvlašt, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: koberec, laminat. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička, mrazak.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more.
KUPELNA (1): Kupelna ma 8 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, práčka, dlaždice, osušky. V apartmane sa ešte nahadza 1 miestnosti sa wc.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 15 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2 GORNJI (5+1): 91 - 143
Apartmány - OS2845 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(2+1), 2xA(2+2), A(4+1). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, dvor.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž, plaž ma modru vlajku - je to označenie za čistotu mora a rôzne zariadenia na pláži.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 200 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 10 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 500 m. Potravinovy obchod - 200 m. Najbližšia reštauracia - 300 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 500 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 500 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 28 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 43 km.
Apartmány - OS2845 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 200 m, mora: 10 m, centar mesta: 500 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 mali. V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 30 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 5 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A1 mali(2+1): 46 - 78
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2. V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 30 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 8 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A2(2+2): 59 - 91
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A3. V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 28 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je dlaždice. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 25 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A3(2+2): 59 - 91
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A4 gornji. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 32 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 25 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A4 gornji(4+1): 71 - 104
Apartmány - OS5977 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2xA(5). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v blizkosti objektu.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 50 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 50 m. Objekt sa nachádza v centre mesta / mestiečka (dediny).. Objekt sa nahadza v starom meste, v centre.. Centrum mesta je vzdialený okolo 50 m. Potravinovy obchod - 200 m. Najbližšia reštauracia - 50 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 500 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 400 m. Letisko - 40 km. Železničná stanica - 29 km. Lodny/rajektový prístav - 30 km. Najbližši park prirody - 55 km. Nacionalny park prirody - 40 km.
Apartmány - OS5977 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 50 m, mora: 50 m, centar mesta: 50 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 Donji. V apartmánu sa nachádzaju 5 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (5). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 55 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je koberec, laminat. V spálni sa nachadza francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: laminat.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, obyvačka, stolik za sedenie v obyvačke, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na zahradu, apartmán sa nenahadza s morskej strany (park side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nenachádza sa na morskej strane (park side).
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 3 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nenachádza sa na morskej strane (park side).
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1 (5) Donji: 65 - 117
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2 GORNJI. V apartmánu sa nachádzaju 5 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (5). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 55 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je koberec, laminat. V spálni sa nachadza francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: laminat.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na zahradu, apartmán sa nenahadza s morskej strany (park side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 3 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nenachádza sa na morskej strane (park side).
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2(5) Gornji: 85 - 130
Apartmány - OS4350 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(6+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: služba prania pradla u prenajimatela sa doplaca, detská postieľka na vyžiadanie - zdarma, použivanie roštu zadarmo, možno si rezervovat kotvisko pre loď -plati sa (povinné oznámit lod).
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 300 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 250 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 50 m. Potravinovy obchod - 50 m. Najbližšia reštauracia - 50 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 100 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 100 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 61 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 44 km.
Apartmány - OS4350 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 300 m, mora: 250 m, centar mesta: 50 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (6+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 100 m2. Nachádza sa vo vysokom prízemí . Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Pomocné lôžko/a: jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Pomocné lôžko/a: jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice, kameň.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, apartman ma zvukovu izoláciu, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie (klimatizacia) sa doplaca, klimatizácia v hodbe sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka, umývačka riadu, žehlička, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 30 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, vyhlad na zahradu.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 12 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, pokrytý je, presklenné je (loggia), nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A1(6+2): 65 - 156
Apartmány a izby - OS02106PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány a izby. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(2+1), A(4). Počet oddelených izieb na prenajom a ich kapacita je R(2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 100 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 100 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 1100 m. Potravinovy obchod - 500 m. Najbližšia reštauracia - 500 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 1000 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 1000 m. Letisko - 45 km. Železničná stanica - 63 km. Lodny/rajektový prístav - 63 km. Nacionalny park prirody - 42 km.
Apartmány a izby - OS02106PRIM - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 100 m, mora: 100 m, centar mesta: 1100 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2. V apartmánu sa nachádzaju 3 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (3). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 36 m2. Nachádza sa v podkroví. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: ventilator, TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, panoramatický pohľad, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2(3): 39 - 78
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A3. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 60 m2. Nachádza sa v podkroví. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti a obyvačka zvlašt. Na podlahe je: koberec, parkety, dlaždice.
VYBAVENIE: ventilator, TV, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, umývačka riadu.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, panoramatický pohľad, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 30 m2. Charakteristiky a zariadenia: nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 12 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A3(4): 59 - 104
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov izby: R1. V izbe sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (2). Kategória je 3 hviezdičiek. Izba ma 14 m2. Nachádza sa v prízemí . V izbe sa nahadza: manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
VYBAVENIE : V izbe je nasledujuce vybavenie : chladnička, fajčenie je povolené vo vnútri izby.
INTERNET : nie je internet.
POHĽAD A UMIESTNENIE IZBY: na more, izba sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA: Kupelna ma 5 m2. Kupelna je vybavena s: sprchovaci kut, WC, osušky, dlaždice.
BALKON : Izbovy balkon ma 12 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, pokrytý je, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza se na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA : Nie su dovolene domace zvierata.
R1(2): 33 - 52
Apartmány - OS5738 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(4+1). Check in: 12:00 Check out: 10:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, dvor, zahrada.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, pieskova plaž, kamenitá pláž, zabava na plaži .
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 100 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 100 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 100 m. Potravinovy obchod - 50 m. Najbližšia reštauracia - 50 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 100 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 20 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 61 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 44 km.
Apartmány - OS5738 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 100 m, mora: 100 m, centar mesta: 100 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 60 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v dvoch spálňach (zahrnuté v cene).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), toaster, žehlička.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 8 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, sušič vlasov, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 20 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A1(4+1): 68 - 119
Apartmány - OS5982 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2xA(4+1). Check in: 14:00 Check out: 10:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 20 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 20 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 200 m. Potravinovy obchod - 50 m. Najbližšia reštauracia - 200 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 800 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 600 m. Letisko - 40 km. Železničná stanica - 30 km. Lodny/rajektový prístav - 30 km. Najbližši park prirody - 60 km. Nacionalny park prirody - 40 km.
Apartmány - OS5982 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 20 m, mora: 20 m, centar mesta: 200 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 PRIZEMLJE. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 45 m2. Nachádza sa v prízemí . Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden "turisticky" pristelok (sklopny) pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 7 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 3 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza sa na morskej strany (sea side).
DOMACE ZVIERA: Povolené su všetky domáce zvieratá.
A1(4+1) PRIZEMLJE: 78 - 117
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A5 KAT. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 50 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad.
DOMACE ZVIERA: Povolené su všetky domáce zvieratá.
A5(4+1) KAT: 85 - 130
Apartmány - OS5986 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2xA(4+1). Check in: 14:00 Check out: 10:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: detská postieľka na vyžiadanie - zdarma.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 20 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 20 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 300 m. Potravinovy obchod - 100 m. Najbližšia reštauracia - 200 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 500 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 400 m. Letisko - 40 km. Železničná stanica - 29 km. Lodny/rajektový prístav - 30 km. Najbližši park prirody - 55 km. Nacionalny park prirody - 40 km.
Apartmány - OS5986 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 20 m, mora: 20 m, centar mesta: 300 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A6. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 50 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 3.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), žehlička.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na zahradu, panoramatický pohľad, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side).
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nenachádza sa na morskej strane (park side).
BALKON/TERASA (3): Balkon/terasa apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: nahadza sa na morskej strany (sea side).
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A6(4+1): 78 - 130
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A7. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 50 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden "turisticky" pristelok (sklopny) pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), žehlička.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, panoramatický pohľad, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A7(4+1): 78 - 130
Apartmány - OS3593 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2xA(4+1). Check in: 12:00 Check out: 10:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 60 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 60 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 100 m. Potravinovy obchod - 70 m. Najbližšia reštauracia - 100 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 200 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 200 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 61 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 44 km.
Apartmány - OS3593 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 60 m, mora: 60 m, centar mesta: 100 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 5 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (5). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 70 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : jedalen a obyvačka su v jednej miesnosti a kuchyna je odelena dverami, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), umývačka riadu.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1(5): 78 - 130
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2. V apartmánu sa nachádzaju 5 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (5). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 90 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : jedalen a obyvačka su v jednej miesnosti a kuchyna je odelena dverami, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: parkety.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, práčka, dlaždice, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 3 m2. Charakteristiky a zariadenia: nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2(5): 78 - 130
Apartmány - OS4397 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2xA(4). Check in: 12:00 Check out: 09:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : TV hala, parkovanie zadarmo v blizkosti objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: detská postieľka na vyžiadanie - doplaca sa, použivanie roštu zadarmo.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 50 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 50 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 100 m. Potravinovy obchod - 10 m. Najbližšia reštauracia - 80 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 500 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 180 m. Letisko - 43 km. Železničná stanica - 26 km. Lodny/rajektový prístav - 61 km. Nacionalny park prirody - 43 km.
Apartmány - OS4397 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 50 m, mora: 50 m, centar mesta: 100 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 Marija. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 85 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: parkety.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke sa doplaca, TV, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), chladnička, mikrovlnka, toaster, umývačka riadu.
INTERNET : wi fi internet sa plati.
VYHLAD Z APARTMANU: na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side).
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1 Marija(4): 65 - 130
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2 Ivano. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 85 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: laminat.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke sa doplaca, TV, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, mraziaci box, mikrovlnka, toaster, umývačka riadu.
INTERNET : wi fi internet sa plati.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 9 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2 Ivano(4): 65 - 130
Apartmány - OS5089 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(4), A(2+1), A(2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: detská postieľka na vyžiadanie - doplaca sa.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 300 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 300 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 350 m. Potravinovy obchod - 300 m. Najbližšia reštauracia - 300 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 500 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 500 m. Letisko - 40 km. Železničná stanica - 26 km. Lodny/rajektový prístav - 28 km. Najbližši park prirody - 55 km. Nacionalny park prirody - 40 km.
Apartmány - OS5089 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 300 m, mora: 300 m, centar mesta: 350 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: More. V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 30 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 20 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
More (2+1): 52 - 85
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: Bok. V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 30 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more.
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 8 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
Bok (2): 46 - 65
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A4. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 50 m2. Nachádza sa v prízemí . Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more.
KUPELNA (1): Kupelna ma 8 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 20 m2. Charakteristiky a zariadenia: čiastočne pokrytý, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa).
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A4(4): 65 - 98
Apartmány - OS5091 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2xA(4). Check in: 14:00 Check out: 10:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: detská postieľka na vyžiadanie - doplaca sa.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 20 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 20 m. Objekt sa nachádza v centre mesta / mestiečka (dediny).. Centrum mesta je vzdialený okolo 50 m. Potravinovy obchod - 50 m. Najbližšia reštauracia - 100 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 500 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 300 m. Letisko - 40 km. Železničná stanica - 28 km. Lodny/rajektový prístav - 28 km. Nacionalny park prirody - 40 km.
Apartmány - OS5091 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 20 m, mora: 20 m, centar mesta: 50 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 PRIZEMLJE. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 50 m2. Nachádza sa v prízemí . Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je dlaždice. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je dlaždice. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, radio, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 8 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 20 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side).
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1 PRIZEMLJE(4): 65 - 137
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2 1. KAT. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 50 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: parkety, dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, radio, CD prehravač, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (2): Kupelna ma 8 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, práčka, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 15 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side).
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2 1. KAT(4): 65 - 137
Apartmány - OS5980 - Primošten - Riviéra Šibenik

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(4+1), A(4+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, kamenitá pláž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 20 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 20 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 200 m. Potravinovy obchod - 50 m. Najbližšia reštauracia - 200 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 800 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 600 m. Letisko - 40 km. Železničná stanica - 29 km. Lodny/rajektový prístav - 30 km. Najbližši park prirody - 55 km. Nacionalny park prirody - 40 km.
Apartmány - OS5980 - Primošten - Riviéra Šibenik

plaž: 20 m, mora: 20 m, centar mesta: 200 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2 PRIZEMLJE. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 45 m2. Nachádza sa v prízemí . Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Pomocné lôžko/a: jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, trezor, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, žehlička.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 3 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Povolené su všetky domáce zvieratá.
A2(4+1) PRIZEMLJE: 85 - 130
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A4 KAT. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 65 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, trezor, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak.
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), nenachádza sa na morskej strane (park side), vyhlad na more.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 3 m2. Charakteristiky a zariadenia: nenachádza sa na morskej strane (park side), vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Povolené su všetky domáce zvieratá.
A4(4+2) KAT: 98 - 143
Zobrazené 1 - 30 výsledkov ( Objekty: 40)

SPROSTREDKOVATEĽ V DOPYTOCH A REZERVÁCIÁM:
To Islands Travel

 

O NÁS – IMPRESUM

B2B SPOLUPRÁCA

KONTAKT

PON - PIA: 7:30-21:15 h
SOB: 8:00-18:00 h

T: +385 (0)21 494 811
F: +385 (0)21 494 820

 • Agregátor ponuky apartmánov, domov na prenájom a izieb
 • 10000 jednotiek v ponuke
 • Zjednotena charterponuka
 • Neprestajne akcie a zľavy  -  pitajte sa!
 • Vaše rezervácie su  absolútne bezpečné
 • Poisťenie Vašich peniazoch zabezpečuje Allianz.
 • V dohode s prenajimatelmi odpovedáme na všetky vaše otázky
 • Iba objekti  s povolením na prácu - tisíce fotiek
 • Lokality objektov sú spravne vyznačené na mape
 • Sprosredkujeme v riešeniu všetkých problémov
 • Flexibilné spôsoby platenia
 • Platíte na účet v banke, ktora je  v SEPA  système
 • Možnost platit kartou
 • Voucher dostanete na e-mail
 • Sme  členom  združenia  Chorvátskych cestovných agentur
 • 10 rokov skúsenosti,  tisice spokojných hosťov
 • Spolupracujeme s: Casamundo, Atraveo, E-domizil, Tripadvisor, Flipkey, Holidaylettings, CaseVacanza, Homeaway, Fewodirekt....

Správy

Sitemap

Apartmány a hotely v Chorvátsku 2004 - 2015

Čakajte prosím!