Stanići - Turistický sprievodca

STANIĆI - Chorvátsko, Omiš: Vyberte si destináciu pre Vašu dovolenku a rezervujte si ubytovanie on-line. Pozrite si ponuku miest, destinácií, zátok a ostrovov s tisícami obrázkov!


Stanići je malá rybárska osada, vzdialená 10 km od Omišu, smerom na Makarsku a Dubrovnik a okolo 40 km od Splitu. Vzhľadom na svoju polohu na svahu, ponúkaj sa prekrásny výhľad na bračský kanál a ostrov Brač. Komfortné ubytovanie môžete nájsť v novovybudovaných domoch, vilách a apartmánoch, ich vlastníci sú naozaj priateľskí ľudia.
Vzduch je tu absolútne čistý, more je modré a pokojné, pláže tiché a čisté, ďaleko od agresívneho rytmu moderného života a turistického priemyslu. V okolí je ešte stále možnosť nájsť "vlastnú" pláž alebo aspoň mierne zákutie. Z reštaurácií za zmienku stoja: Borovina, Sun City a pizzéria Espagna. Na nákupy môžete zájsť do jedného z dvoch obchodov, ktoré ponúkajú čerstvý chlieb, ovocie, zeleninu…
Stanići sú vhodné pre pokojnú rodinnú dovolenku v nádhernej krajine. Blízkosť údolia rieky Cetiny, biokovských hôr, úrodných polí, vhodných na pestovanie ovocia, zeleniny a hrozna, ako aj prekrásne pláže sú len niektoré z dôvodov prečo sú Stanići tak atraktívnym miestom.
Tí, ktorí sú športovo založení, môžu vyskúšať vodné športy, rafting alebo veslovanie na rieke Cetina a tí, ktorí majú radi zábavu a relaxáciu, môžu v Omiši počúvať hudobné skupiny, večerať vo výborných reštauráciách, prechádzať sa a užívať si nádhernú stredomorskú atmosféru a architektúru.

Čakajte prosím!