Seget Vranjica - Turistický sprievodca

SEGET VRANJICA - Chorvátsko, Trogir: Vyberte si destináciu pre Vašu dovolenku a rezervujte si ubytovanie on-line. Pozrite si ponuku miest, destinácií, zátok a ostrovov s tisícami obrázkov!


Seget Vranjica je turistická dedinka v Strednej Dalmácii, vzdialená od Trogiru 5 km severne, smerom na Šibenik. Nachádza sa na atraktívnej trogirskej riviére, ktorú charakterizuje bujná stredomorská vegetácia, zátoky s kamenistými a oblázkovými plážami a ostrovy a ostrovčeky, vhodné pre denné výlety loďou alebo plachetnicou.  
Seget Vranjica má všetko potrebné pre príjemnú dovolenku, ak máte radi oddych v malom a živom mestečku. Mestečko Vám ponúka vynikajúce ubytovanie v apartmánoch a penziónoch blízko mora, kde sa nachádzajú malé súkromné, prírodné pláže.  
V mestečku sa náchádza všetko potrebné pre Vašu príjemnú a pokojnú dovolenku, hlavne pre tých, ktorí majú radi malebné mestečká. Mesto Trogir, v blízkosti ktorého sa Seget Vranjica nachádza, je zapísané na listine svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.  
Okrem taverien a reštaurácií  v obci, máte k dispozícii aj reštauračné zariadenia v Trogire, Gornjom i Donjem Segetu a zábavu počas letných večerov Vám ponúkajú predstavenia v rámci Trogirskog kulturnog ljeta (Trogirského kultúrneho leta) a Splitskih ljetnih igara (Splitských letných hier).

Čakajte prosím!