Okrug Donji - Turistický sprievodca

OKRUG DONJI - Ostrov Čiovo, Chorvátsko: Vyberte si destináciu pre Vašu dovolenku a rezervujte si ubytovanie on-line. Pozrite si ponuku miest, destinácií, zátok a ostrovov s tisícami obrázkov!


Okrug Donji je turistická dedinka na Čiove, ostrove, ktorý patrí centrálnemu dalmatínskemu súostroviu. Ostrov je spojený pohyblivým mostom s mestom Trogir a vytvára s ním jedinečný urbanistický celok. Od Splitu je vzdialený 40 km. Okrug Donji je, ako aj celá táto oblasť, známy peknými oblázkovými plážami a mnohými neobývanými zátokami. Celé okolie je obklopené bohatou zelenou vegetáciou.

Okrem vysoko kvalitného ubytovania v hoteloch, penziónoch, apartmánoch, kempoch a chutnej domácej stravy, hlavne rybích špecialít, bohatá je aj ponuka športových a rekreačných zariadení. Zábava tu nikdy nechýba a len niekoľko kilometrov je vzdialený Trogir, ktorý okrem živých rybárskych nocí a folklórnych predstavení ponúka aj koncerty klasickej hudby v scénických predstaveniach mesta a pre tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku sú k dispozícii mnohé športoviská. V mieste Okrug je aj škola surfingu a potápania. Samotná geografická poloha Vám ponúka mnohé výlety na vodopády rieky Krka, do mesta Split…a veľa ďalších, zatiaľ čo je letisko vzdialené len 15 km.

Čakajte prosím!