Dugi Rat - Turistický sprievodca

DUGI RAT - Chorvátsko, Omiš: Vyberte si destináciu pre Vašu dovolenku a rezervujte si ubytovanie on-line. Pozrite si ponuku miest, destinácií, zátok a ostrovov s tisícami obrázkov!


Dugi Rat je osada a prístav medzi Splitom, mestom plným pamiatok a iných kultúrno-historických a umeleckých hodnôt a Omišom, malým a malebným mestečkom.

Horský masív je pokrytý borovicovými lesmi, ktoré sa tiahnu až na pláže a robia túto oblasť mimoradne krásnou. Zeleň, čistý vzduch, mierna klíma a nádherný výhľad na more a ostrovy sú veci, ktoré určite na prvý pohľad nadchnú každého návštevníka.

Kvalitný výber, ktorý ponúkajú penzióny, apartmány, izby a kempy, garantujú Vám príjemný pobyt a to nespomíname mnohé reštaurácie s ponukou domácich špecialít a miestnych vín.

Každé leto sa koná „Kulturno ljeto Dugog Rata“ s mnohými udalosťami rôzneho kultúrneho obsahu: divadelné predstavenia, koncerty, výstavy a detský festival.

Piesočnaté pláže sú vynikajúcim výberom pre dovolenky rodín s deťmi a vody Bračského kanálu, pred ktorými sa nachádza Dugi Rat zabezpečujú jachtárom, windsurfárom a vodným lyžiarom aktívnu dovolenku. Je tu možné nájsť plno športových zariadení.

Návštevníkom osady Dugi Rat, ktorí majú radi dobrú zábavu a po oddychu na pláži chcú stráviť večer pri rytmoch hudby, ponúkajú vynikajúci výber okolité mestá

Čakajte prosím!