Arbanija - Turistický sprievodca

ARBANIJA - Ostrov Čiovo, Chorvátsko: Vyberte si destináciu pre Vašu dovolenku a rezervujte si ubytovanie on-line. Pozrite si ponuku miest, destinácií, zátok a ostrovov s tisícami obrázkov!


Arbanija je malé turistické mestečko, vzdialené 4 km po hlavnej ceste, východne od mesta Trogir, ktorá sa tiahne po celom ostrove. Celé ostrov Čiovo je kraj známy krásnymi plážami, lesmi, ktoré sa tiahnu až na pláž a množstvom malých dediniek. Preto je Arbanija vhodným letoviskom pre rodiny a tiež pre tých, ktorí chcú mať na dovolenke všetky zariadenia v jednom centre a rozvité turistické ponuky a popritom si udržať súkromie a možnosť odchodu na neďaleké malé pláže a skryté zátoky.

Zábava nechýba ani vo večerných hodinách, len niekoľko kilometrov je vzdialený Trogir, ktorý okrem živých rybárskych nocí a folklórnych predstavení ponúka aj koncerty klasickej hudby v scénických predstaveniach mesta a pre tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku, sú k dispozícii mnohé športoviská. Samotná geografická poloha Vám ponúka mnohé výlety na vodopády rieky Krky, do mesta Split, Šibenik, samozrejme do Trogiru alebo ostatných miest na ostrove Čiovo, Donjeg a Gornjeg Okruga, Arbanije...zatiaľ čo letisko je vzdialené len 10 km.

Čakajte prosím!