Prečo - To Islands Travel?


Prečo používať služby cestovnei kancelárie To Islands Travel?
  1. To Islands Travel je členom UHPA - združenie chorvátskych cestovných kancelárií. Členovia UHPA, okrem splnenia podmienok pre zriaďovanie a prevádzkovanie cestovnej agentúry zriadené chorvátskeho zákona o turistických aktivít a platnych predpisov, musía súhlasiť s dodržiavaniem a pracovať v súklade s opatreniami Ustavu a Tela UHPA, pravidlámi profesionálneho a etického správania v práci v oblasti cestovného ruchu. UHPA je členom medzinárodnej asociácie cestovných kancelárií a agentúr tuoperatora: ECTA, UFTAA, ASTA, DRV, ORV.

  2. To Islands Travel reprezentuje objekty, ktoré boli testované a roztriedené podľa príslušného chorvátskeho úradu pre cestovny ruch a licenciu.

  3. To islands Travel sprostredkuje v akomkoľvek konfliktu, ktory môže vzniknúť medzi prenaimatelom a hosťami, a snaží sa riešiť problémy, ktory sa môžu stať. Berieme na vedomie, že v siedmich rokoch podnikania sme nemali potrebu riešiť spor súdnou cestou.

  4. To Islands Travel, súklade s zakonmi Chorvátskej republiky uzavrela zmluvu s poisťovnou Allianz d.d. s ktorým pokrýva škody, ktoré môžu vzniknut’ cestujucim, ktorí využívajú služby tejto agentúry. Krytie škody je do 300.000,00 HRK (cca 40.000,00 Eura).

  5. To Islands Travel ponúka všetkým svojim zákazníkom balík cestovneho-zdravotneho poistenia a poistenie od stornovania cestovania v mene svojiho partnera Allianz d.d.

  6. Ak chcete, Vašu rezervaciu môžete platiť rýchlo a ľahko pomocou nášho on-line platenia credit.kartou

  7. K dispozícii je tím mladých a vzdelaných ľudí, ktorí sa budú snažiť, aby Vaš príchod a pobyt v Chorvátsku bol prijemny.

  8. To Islands Travel každý rok ma zvýšene rezervácie zariadenía ktore predstavuje viac a viac návštevníkov ktori z roka u rok využivaju naše služby.
Čakajte prosím!