Ubytovanie Podgora

Turistický sprievodcovia

Správy

Croatia Culture
Croatia Rafting
Croatia Culture

Podgora

Podgora - súkromné ubytovanie: apartmány a izby. Rezervujte si apartmán, izbu a prežite nezabudnuteľné letovanie!

Podgora

Zobrazené 1 - 15 výsledkov ( Objekty: 15)
Apartmány - OS3658 - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(5), A(9). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : dvor, zahrada, zahrada bohata rastlinami, parkovanie zadarmo v blizkosti objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: možno si rezervovat kotvisko pre loď -plati sa (povinné oznámit lod).
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, plaž ma modru vlajku - je to označenie za čistotu mora a rôzne zariadenia na pláži.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 100 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 100 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 100 m. Potravinovy obchod - 100 m. Najbližšia reštauracia - 100 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 500 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 50 m. Letisko - 100 km. Železničná stanica - 70 km. Lodny/rajektový prístav - 20 km. Najbližši park prirody - 5 km.
Apartmány - OS3658 - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 100 m, mora: 100 m, centar mesta: 100 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 5 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (5). Kategória je 2 hviezdičiek. Apartmán ma 60 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: TV, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v dvoch spálňach (zahrnuté v cene), kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), žehlička.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, panoramatický pohľad na mesto.
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, sušič vlasov, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, panoramatický pohľad na mesto.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 7 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, pokrytý je, nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, panoramatický pohľad na mesto.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1(5): 65 - 117
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Exkluzívna ponuka agentúry To Islands Travel. Možná rezervácia  jedine cez našu agentúru. Názov apartmánu: A2. V apartmánu sa nachádzaju 9 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (9). Kategória je 2 hviezdičiek. Apartmán ma 130 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 4. Počet kúpeľni: 3. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je dlaždice. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je dlaždice. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je dlaždice. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (4): V spalni na podlahe je dlaždice. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, obyvačka, stolik za sedenie v obyvačke, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, mraziaci box, mikrovlnka, žehlička.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, sušič vlasov, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
KUPELNA (3): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 35 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2(9): 130 - 182
Apartmány - OS7172 - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(6). Check in: 14:00 Check out: 10:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 500 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 500 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 500 m. Potravinovy obchod - 200 m. Najbližšia reštauracia - 5 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 1000 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 100 m. Letisko - 100 km. Železničná stanica - 100 km. Lodny/rajektový prístav - 90 km.
Apartmány - OS7172 - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 500 m, mora: 500 m, centar mesta: 500 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (6). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 80 m2. Nachádza sa v prízemí . Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je dlaždice. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je dlaždice. V spálni sa nachadza francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, chladnička.
INTERNET : nie je internet.
KUPELNA (1): Kupelna ma 12 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, práčka, dlaždice, osušky. V apartmane sa ešte nahadza 1 miestnosti sa wc.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 6 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, čiastočny vyhlad na more, vyhlad na park.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 8 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, pokrytý je, čiastočny vyhlad na more, vyhlad na park.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A(6): 52 - 104
Apartmány - OS01113PODG - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2xA(2+2), A(4+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: detská postieľka na vyžiadanie - zdarma, použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 50 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 50 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 100 m. Potravinovy obchod - 10 m. Najbližšia reštauracia - 100 m. Letisko - 97 km.
Apartmány - OS01113PODG - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 50 m, mora: 50 m, centar mesta: 100 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: P2(2+2). V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 35 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
KUPELNA (1): Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 12 m2.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
P2(2+2): 39 - 85
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: Z1(2+2). V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 55 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), umývačka riadu.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more.
KUPELNA (1): Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 8 m2. Charakteristiky a zariadenia: vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
Z1(2+2): 39 - 98
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: Z3(4+2). V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+2). Apartmán ma 80 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more.
KUPELNA (1): Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 7 m2. Charakteristiky a zariadenia: vyhlad na more.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 8 m2. Charakteristiky a zariadenia: vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
Z3(4+2): 52 - 143
Apartmány - OS35855 - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2xA(2+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, dvor.
DODATOČNE SLUŽBY: zadarmo služba pranie pradla u prenajimatela, použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 300 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 300 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 400 m. Potravinovy obchod - 200 m. Najbližšia reštauracia - 300 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 400 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 200 m. Lodny/rajektový prístav - 9000 km.
Apartmány - OS35855 - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 300 m, mora: 300 m, centar mesta: 400 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 jug. V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+2). Kategória je 2 hviezdičiek. Apartmán ma 35 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je koberec, laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, panoramatický pohľad, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A1(2+2) jug: 39 - 71
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2 sjeverni. V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+2). Kategória je 2 hviezdičiek. Apartmán ma 35 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na hory, apartmán sa nenahadza s morskej strany (park side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 5 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 14 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A2(2+2) sjever: 39 - 71
Apartmány - OS6143 - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 3xA(4+2). Check in: 12:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, dvor, zahrada.
DODATOČNE SLUŽBY: služba prania pradla u prenajimatela sa doplaca, detská postieľka na vyžiadanie - zdarma, použivanie roštu zadarmo, možno si rezervovat kotvisko pre loď -plati sa (povinné oznámit lod).
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, pieskova plaž, plaž ma modru vlajku - je to označenie za čistotu mora a rôzne zariadenia na pláži.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 200 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 80 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 20 m. Potravinovy obchod - 50 m. Najbližšia reštauracia - 20 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 500 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 50 m. Letisko - 70 km. Železničná stanica - 70 km. Lodny/rajektový prístav - 5 km.
Apartmány - OS6143 - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 200 m, mora: 80 m, centar mesta: 20 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A Ante. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 70 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: laminat. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, radio, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na hory.
KUPELNA (1): Kupelna ma 9 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more, vyhlad na hory.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
ANTE(4+2): 65 - 143
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A Jure. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 70 m2. Nachádza sa na treťom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: laminat. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, radio, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na hory.
KUPELNA (1): Kupelna ma 9 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, vyhlad na hory.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
JURE(4+2): 65 - 143
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A Šimun. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 73 m2. Nachádza sa v prízemí . Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: laminat. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, radio, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na hory.
KUPELNA (1): Kupelna ma 9 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 6 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 13 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na zahradu, vyhlad na hory.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
ŠIMUN(4+2): 65 - 143
Apartmány - OS8275 - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(4+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, dvor, zahrada.
DODATOČNE SLUŽBY: zadarmo služba pranie pradla u prenajimatela, detská postieľka na vyžiadanie - zdarma.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: plaž ma modru vlajku - je to označenie za čistotu mora a rôzne zariadenia na pláži, nudisticka plaž, zabava na plaži .
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 200 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 200 m. Objekt sa nahadza v starom meste, v centre.. Centrum mesta je vzdialený okolo 200 m. Potravinovy obchod - 200 m. Najbližšia reštauracia - 200 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 1000 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 200 m. Letisko - 100 km. Nacionalny park prirody - 2 km.
Apartmány - OS8275 - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 200 m, mora: 200 m, centar mesta: 200 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1(4+2). V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 50 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: parkety. V miestnosti sa nachadza dve gaučovky / rozťahovacie kresla pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, DVD prehravač, gauč /kreslo, apartman ma zvukovu izoláciu, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka, toaster, umývačka riadu.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, sušič vlasov, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A1(4+2): 65 - 117
Apartmány - OS00713PODG - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(4+1). Check in: 12 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: detská postieľka na vyžiadanie - zdarma, použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: pieskova plaž, plaž ma modru vlajku - je to označenie za čistotu mora a rôzne zariadenia na pláži.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 80 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 80 m. Objekt sa nachádza v centre mesta / mestiečka (dediny).. Centrum mesta je vzdialený okolo 50 m. Potravinovy obchod - 80 m. Najbližšia reštauracia - 80 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 200 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 80 m. Letisko - 100 km. Železničná stanica - 43 km. Lodny/rajektový prístav - 20 km. Najbližši park prirody - 5 km.
Apartmány - OS00713PODG - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 80 m, mora: 80 m, centar mesta: 50 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 56 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat, dlaždice. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je koberec, dlaždice. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: TV, obyvačka, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie (klimatizacia) sa doplaca, klimatizácia v hodbe sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na zahradu.
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 45 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1(4+1): 46 - 111
Apartmány - OS8134 - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A8+1), A(6+1). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu, spoločna terasa ktoru možu použivat všetky hostia v objekte, dvor, zahrada bohata rastlinami.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 100 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 100 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 300 m. Potravinovy obchod - 50 m. Najbližšia reštauracia - 300 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 100 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 150 m. Letisko - 86 km. Železničná stanica - 70 km. Najbližši park prirody - 3 km. Nacionalny park prirody - 150 km.
Apartmány - OS8134 - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 100 m, mora: 100 m, centar mesta: 300 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 8 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (8+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 133 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, radio, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia), klimatizácia v hodbe (zahrnuté v cene).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, mikrovlnka, toaster, žehlička, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na zahradu.
KUPELNA (1): Kupelna ma 10 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, sušič vlasov, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, sušič vlasov, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 20 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A1(8+1): 117 - 234
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (6+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 75 m2. Nachádza sa v prízemí . Prístup je primeraný pre osoby so zdravotným postihnutím. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, mikrovlnka, toaster, žehlička, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, sušič vlasov, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 12 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, čiastočne pokrytý, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza sa na morskej strany (sea side).
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A2(6+1): 78 - 169
Apartmány - OS01413PODG - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(4+2), A(4), A(2+1), 2xA(2+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : dvor, zahrada, zahrada bohata rastlinami, parkovanie zadarmo v blizkosti objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: služba prania pradla u prenajimatela sa doplaca, sprcha vo dvore, použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, zabava na plaži .
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 50 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 50 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 900 m. Potravinovy obchod - 100 m. Najbližšia reštauracia - 50 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 800 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 100 m. Letisko - 70 km. Železničná stanica - 60 km. Lodny/rajektový prístav - 10 km. Najbližši park prirody - 5 km. Nacionalny park prirody - 2 km.
Apartmány - OS01413PODG - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 50 m, mora: 50 m, centar mesta: 900 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1 prizemlje(4). V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 40 m2. Nachádza sa v prízemí . Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, obyvačka, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na zahradu.
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1 prizemlje(4): 72 - 91
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2 prizemlje(2+1). V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 40 m2. Nachádza sa v prízemí . Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na zahradu, na hory.
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, vaňa, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 10 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, vyhlad na zahradu, vyhlad na hory.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2 prizemlje(2+1): 65 - 78
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A4 1.kat(4+2). V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 80 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: laminat, dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, obyvačka, stolik za sedenie v obyvačke, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na zahradu, na hory, panoramatický pohľad, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, kamena podlaha, osušky, kupelna sa nenahadza v apartmánu.
KUPELNA (2): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 8 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, vyhlad na zahradu, vyhlad na hory, panoramatický pohľad.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 5 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, pokrytý je, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, vyhlad na zahradu, vyhlad na hory, panoramatický pohľad.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A4 1.kat(4+2): 78 - 143
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A5 2.kat(2+2). V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 55 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: laminat, dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more.
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 9 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A5 2.kat(2+2): 65 - 104
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A6 2.kat(2+2). V apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 55 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: laminat, dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, obyvačka, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, elektrický sporák, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, na park, na zahradu, na hory, panoramatický pohľad.
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 12 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, vyhlad na park, vyhlad na zahradu, vyhlad na hory, panoramatický pohľad.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A6 2.kat(2+2): 65 - 104
Apartmány - OS01613PODG - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(4+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: detská postieľka na vyžiadanie - zdarma.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, plaž ma modru vlajku - je to označenie za čistotu mora a rôzne zariadenia na pláži.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 80 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 80 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 100 m. Potravinovy obchod - 100 m. Najbližšia reštauracia - 50 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 500 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 100 m. Letisko - 80 km. Železničná stanica - 70 km. Lodny/rajektový prístav - 20 km. Najbližši park prirody - 3 km. Nacionalny park prirody - 170 km.
Apartmány - OS01613PODG - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 80 m, mora: 80 m, centar mesta: 100 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 70 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Pomocné lôžko/a: jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu. Hostia maju bielizeň na použivanie., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, pay- per-view programy, radio, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, toaster, umývačka riadu, žehlička.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na zahradu.
KUPELNA (1): Kupelna ma 3,20 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, práčka, dlaždice, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 2,60 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 16 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa v prizemii (záhradná terasa), vyhlad na zahradu.
DOMACE ZVIERA: Je možnosť prist so domácim zviratami ale s predchádzajúcom dohodou a súhlasu.
A1(4+2): 72 - 143
Apartmány - OS01813PODG - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(6+1), 2xA(3+1). Počet študio apartmanov na prenajom a ich kapacita je SA(2+1). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v blizkosti objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: pieskova plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 100 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 100 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 300 m. Potravinovy obchod - 100 m. Najbližšia reštauracia - 150 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 30 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 200 m. Letisko - 80 km. Železničná stanica - 70 km. Lodny/rajektový prístav - 10000 km. Najbližši park prirody - 3 km. Nacionalny park prirody - 150 km.
Apartmány - OS01813PODG - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 100 m, mora: 100 m, centar mesta: 300 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (6+1). Kategória je 2 hviezdičiek. Apartmán ma 110 m2. Nachádza sa v prízemí . Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). Pomocné lôžko/a: jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je parkety. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: parkety.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, stolik za sedenie v obyvačke, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, mikrovlnka, toaster.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na zahradu, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 3,50 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice.
KUPELNA (2): Kupelna ma 3,50 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 4,50 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 4,50 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1(6+1): 91 - 169
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2. V apartmánu sa nachádzaju 3 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (3+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 37 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza manželska postel. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu).
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v jednej spalne sa doplaca, kúrenie (klimatizacia) sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mikrovlnka.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
KUPELNA (1): Kupelna ma 4 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 4,50 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A2(3+1): 52 - 91
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A3. V apartmánu sa nachádzaju 3 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (3+1). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 36 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Počet spálňi: 1. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti. Na podlahe je: parkety. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v jednej spalne sa doplaca, kúrenie (klimatizacia) sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, mikrovlnka.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
KUPELNA (1): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 4,50 m2. Charakteristiky a zariadenia: pokrytý je, nábytok (sedački) za zasadnutie.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A3(3+1): 52 - 91
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov štúdio apartmánu: SA4. V štúdio apartmánu sa nachádzaju 2 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (2+1). Kategória je {n} hviezdičiek. Štúdio apartmán ma 17 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Na podlahe je: parkety. V štúdio apartmánu je francúzske lôžko. Je možné pridať pomocné lôžko/a: jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu
ZARIADENIE : bielizeň, klimatizácia sa doplaca, TV, satelitne programy, fajčenie je povolené vo vnútri štúdio apartmánu, kúrenie (klimatizacia) sa doplaca.
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák s dve platňe na varenie, plynový sporák, chladnička.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
KUPELNA: Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice.
BALKON/TERASA (1): Balkon študio apartmanu ma 7 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, pokrytý je.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
SA4(2+1): 39 - 72
Apartmány - OS2457 - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(4+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v ramci objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: zadarmo služba pranie pradla u prenajimatela, detská postieľka na vyžiadanie - zdarma, vlastne kotvisko pre loď - zadarmo (povinné oznámit lod).
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 2000 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 2000 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 2000 m. Potravinovy obchod - 2000 m. Najbližšia reštauracia - 2000 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 2000 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 2000 m. Letisko - 100 km. Železničná stanica - 43 km. Lodny/rajektový prístav - 20 km. Najbližši park prirody - 8 km. Nacionalny park prirody - 8 km.
Apartmány - OS2457 - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 2000 m, mora: 2000 m, centar mesta: 2000 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 84 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Apartmán je na 2 etáže. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 1.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). Hostia maju bielizeň na použivanie., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je parkety. V spálni sa nachadza francúzske lôžko (postel užšia od 160 cm). Hostia maju bielizeň na použivanie., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, radio, obyvačka, stolik za sedenie v obyvačke, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , klimatizácia v jednej spalne (zahrnuté v cene), kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, kavovar /čajník (filtrová alebo expreso), mikrovlnka, toaster, umývačka riadu, žehlička.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, panoramatický pohľad, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 30 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more, panoramatický pohľad.
DOMACE ZVIERA: Povolené su všetky domáce zvieratá.
A1(4+2): 78 - 143
Apartmány - OS02013PODG - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(4+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
INTERNET: Internet nie je v objekte.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 120 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 5 m. Objekt sa nachádza v centre mesta / mestiečka (dediny).. Potravinovy obchod - 2 m. Najbližšia reštauracia - 20 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 9000 m. Letisko - 100 km.
Apartmány - OS02013PODG - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 120 m, mora: 5 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 80 m2. Nachádza sa na treťom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (3): Pomocné lôžko/a: jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu. Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. V miestnosti sa nachadza jeden gauč / rozťahovacie kreslo pre jednu dospelu osobu.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, satelitne programy, kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : kavovar /čajník (filtrová alebo expreso).
INTERNET : nie je internet.
VYHLAD Z APARTMANU: na more.
KUPELNA (1): Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: práčka, osušky.
KUPELNA (2): Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 3 m2. Charakteristiky a zariadenia: vyhlad na more.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 10 m2.
DOMACE ZVIERA: Nie su dovolene domace zvierata.
A1(4+2): 85 - 143
Apartmány - OS35148 - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je 2xA(6), A(4). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : zahrada, zahrada bohata rastlinami, parkovanie zadarmo v blizkosti objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, pieskova plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 300 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 100 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 50 m. Potravinovy obchod - 500 m. Najbližšia reštauracia - 50 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 100 m. Najbližšie verejne doprava (autobus a podobne) - 8000 m. Letisko - 80 km. Železničná stanica - 65 km. Lodny/rajektový prístav - 8 km.
Apartmány - OS35148 - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 300 m, mora: 100 m, centar mesta: 50 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (6). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 105 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 3. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), kúrenie (zahrnuté v cene), TV, káblové programy, stolik za sedenie v obyvačke, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu .
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 2,50 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
KUPELNA (3): Kupelna ma 7 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 28,50 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 14,50 m2. Charakteristiky a zariadenia: nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Povolené su všetky domáce zvieratá.
A1(6): 115 - 172
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A2. V apartmánu sa nachádzaju 6 prístelky pre dospelých. Kapacita (dospele osoby) je (6). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 85 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 3. Počet kúpeľni: 2. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, káblové programy, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 3,50 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 2,50 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprcha, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 17,50 m2. Charakteristiky a zariadenia: nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 13,30 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nenachádza sa na morskej strane (park side).
DOMACE ZVIERA: Povolené su všetky domáce zvieratá.
A2(6): 101 - 158
i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A3. V apartmánu sa nachádzaju 4 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 1 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (4). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 65 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 2. Počet kúpeľni: 1. Počet balkonov 2.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je dve oddelene postele. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna, jedáleň a obyvačka sa nahadzaju v jednej miesnosti, z obyvačke sa vychádza na balkon/terasu. Na podlahe je: dlaždice.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, káblové programy, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, kombinovaný sporák (plyn a elektrika), rúra, chladnička, mrazak, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: čiastočný vyhlad na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 3,50 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: vaňa, WC, dlaždice, osušky. V apartmane sa ešte nahadza 1 miestnosti sa wc.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 17,50 m2. Charakteristiky a zariadenia: nahadza sa na morskej strany (sea side), čiastočny vyhlad na more.
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 5 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, pokrytý je, nenachádza sa na morskej strane (park side).
DOMACE ZVIERA: Povolené su všetky domáce zvieratá.
A3(4): 72 - 115
Apartmány - OS35159 - Podgora - Riviéra Makarska

i
ZAKLADNE INFORMÁCIE: V objekte si možno prenajať apartmány. Počet apartmanov na prenajom a ich kapacita je A(7+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
ZARIADENIE A VYBAVENIE : parkovanie zadarmo v blizkosti objektu.
DODATOČNE SLUŽBY: použivanie roštu zadarmo.
PLAŽE V BLIZKOSTI OBJEKTU: štrkova plaž, pieskova plaž.
VZDALENOSTI: Najbližšia plaž je vzdialena okolo 200 m. Objekt je vzdaleni od morskeho brehu okolo 5 m. Centrum mesta je vzdialený okolo 5 m. Potravinovy obchod - 50 m. Najbližšia reštauracia - 5 m. Najbližšia ambulancia/nemocnica - 8000 m. Letisko - 80 km. Železničná stanica - 65 km.
Apartmány - OS35159 - Podgora - Riviéra Makarska

plaž: 200 m, mora: 5 m, centar mesta: 5 m Cenník 2015. (EUR):
ubytovanie/prenocovanie

i
HLAVNÉ ÚDAJE : Názov apartmánu: A1. V apartmánu sa nachádzaju 7 prístelky pre dospelých. K dispozícii su 2 pomocné lôžka. Kapacita (dospele osoby) je (7+2). Kategória je 3 hviezdičiek. Apartmán ma 140 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Apartmán je na 2 etáže. Prístup nie je umožněn pre invalidné osoby. Počet spálňi: 4. Počet kúpeľni: 3. Počet balkonov 3.
SPALNA (1): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Vo vnútri spálne sa nachádza kúpelňa.
SPALNA (2): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (3): V spalni na podlahe je laminat. V spálni sa nachadza manželska postel. Hostia maju bielizeň na použivanie., Zo spalni sa vychadza na balkon.
SPALNA (4): V spalni na podlahe je laminat. V spálni je jedna oddelena posteľ (pre jednu osobu). Hostia maju bielizeň na použivanie.
MIESNOSTI PRE POBYT : kuchyna a jedáleň sa nahadzaju v jednej miesnosti a obyvačka zvlašt. Na podlahe je: dlaždice. V miestnosti sa nachadza jeden gauč/ rozťahovacie kreslo pre dve dospele osoby.
VYBAVENIE: klimatizácia v obyvačke (zahrnuté v cene), TV, pay- per-view programy, obyvačka, gauč /kreslo, fajčenie je povolené vo vnútri apartmánu , kúrenie zadarmo (klimatizacia).
VYBAVENIE KUCHYNE : stol a stoličky, drez, sporák ma štyri platňe na varenie, elektrický sporák, rúra, chladnička, mrazak, umývačka riadu, rýchlovarná kanvica.
INTERNET : wi fi internet zadarmo.
VYHLAD Z APARTMANU: na more, apartmán sa nahadza s morskej strany (sea side).
KUPELNA (1): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
KUPELNA (2): Kupelna ma 2 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
KUPELNA (3): Kupelna ma 3 m2. Ma k dispozicii nasledujuce vybavine: sprchovaci kut, WC, dlaždice, osušky.
BALKON/TERASA (1): Balkon/terasa v apartmanu ma 40 m2. Charakteristiky a zariadenia: nenachádza sa na morskej strane (park side).
BALKON/TERASA (2): Balkon/terasa apartmanu ma 30 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
BALKON/TERASA (3): Balkon/terasa apartmanu ma 8 m2. Charakteristiky a zariadenia: nábytok (sedački) za zasadnutie, nahadza sa na morskej strany (sea side), vyhlad na more.
DOMACE ZVIERA: Povolené su všetky domáce zvieratá.
A1(7+2): 143 - 315
Zobrazené 1 - 15 výsledkov ( Objekty: 15)

SPROSTREDKOVATEĽ V DOPYTOCH A REZERVÁCIÁM:
To Islands Travel

 

O NÁS – IMPRESUM

B2B SPOLUPRÁCA

KONTAKT

PON - PIA: 7:30-21:15 h
SOB: 8:00-18:00 h

T: +385 (0)21 494 811
F: +385 (0)21 494 820

 • Agregátor ponuky apartmánov, domov na prenájom a izieb
 • 10000 jednotiek v ponuke
 • Zjednotena charterponuka
 • Neprestajne akcie a zľavy  -  pitajte sa!
 • Vaše rezervácie su  absolútne bezpečné
 • Poisťenie Vašich peniazoch zabezpečuje Allianz.
 • V dohode s prenajimatelmi odpovedáme na všetky vaše otázky
 • Iba objekti  s povolením na prácu - tisíce fotiek
 • Lokality objektov sú spravne vyznačené na mape
 • Sprosredkujeme v riešeniu všetkých problémov
 • Flexibilné spôsoby platenia
 • Platíte na účet v banke, ktora je  v SEPA  système
 • Možnost platit kartou
 • Voucher dostanete na e-mail
 • Sme  členom  združenia  Chorvátskych cestovných agentur
 • 10 rokov skúsenosti,  tisice spokojných hosťov
 • Spolupracujeme s: Casamundo, Atraveo, E-domizil, Tripadvisor, Flipkey, Holidaylettings, CaseVacanza, Homeaway, Fewodirekt....

Správy

Sitemap

Apartmány a hotely v Chorvátsku 2004 - 2015

Čakajte prosím!